ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІІ

Корупція – негативне явище, що прямо впливає на всі сфери функціонування країни, знижує рівень довіри громадян до держави та нівелює інвестиційну привабливість для іноземних капіталовкладень у вітчизняну економіку. Саме тому, свідомий підхід державного службовця до виконання своїх посадових обов’язків, не порушуючи антикорупційного законодавства – це важливе питання, яке варто окремо вивчати та детально аналізувати.

Нещодавно завершився семінар «Правові засади та практичні аспекти запобігання і протидії проявам корупції в органах державної влади» у якому прийняли участь співробітники Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області. Завдяки нестандартним підходам та високому рівню викладання, лектора семінару – кандидата юридичних наук, доцента кафедри правосуддя, Почесного працівника Прокуратури України – Мироненко Тетяни Євгенівни, слухачі поглибили свої знання щодо запобігання і протидії проявам корупції у професійній діяльності державного службовця. Найбільшу увагу впродовж cемінару було приділено таким складовим як: «викривачі корупції», «права та гарантії викривачів корупції», «потенційний та реальний конфлікт інтересів» тощо.

Переконані, що оновлені знання слугуватимуть запорукою свідомої протидії проявам корупції та позитивно вплинуть на ефективність роботи кожного державного службовця.