СПІВПРАЦЯ З РОБОТОДАВЦЕМ – ЗАПОРУКА ФОРМУВАННЯ КВАЛІФІКОВАНОГО ЗДОБУВАЧА

З метою розширення мережі роботодавців-партнерів Сумського НАУ 28 березня відбулася онлай-зустріч представників університету та Агропромислового холдингу «Астарта-Київ». Під час робочої зустрічі компанія «Астарта-Київ» презентувала основні напрями діяльності, серед яких: агровиробництво, виробництво цукру, переробка сої, виробництво молока, біоенергетика та елеватори. Компанія має потужні можливості для забезпечення студентів Сумського НАУ якісною матеріально-технічною базою та системою наставництва у процесі формування практичних навичок високваліфікованого здобувача вищої освіти. Представники публічної європейської компанії розповіли про можливості кар’єрного розвитку, умови оплати праці, проживання та харчування, що будуть запропоновані здобувачам-стажерам. Протягом наради представники освіти і бізнесу обговорили різні формати співпраці: стажування та практична підготовка здобувачів, а також – дуальна освіта.

Наступним кроком до посилення співпраці було запропоновано організувати онлайн-зустрічі зі здобувачами вищої освіти за спеціальностями під час, яких керівники профільних служб детально розкажуть про умови стажування, особливості роботи, вимоги та очікування роботодавця. За результатами робочої зустрічі досягнуто попередніх домовленостей щодо укладення Договору про співпрацю, визначення кількісної потреби підприємства у здобувачах за спеціальностями. Також всі учасники наради розширили мережу професійних контактів.

Переконані, що подальша ефективна співпраця Сумського НАУ та агропромислового холдингу «Астарта-Київ» стане запорукою якісної підготовки здобувача вищої освіти та сприятиме розвитку людського капіталу нашої держави.