СНАУ ТА ЄВРОПЕЙСЬКА БІЗНЕС АСОЦІАЦІЯ ПРОВЕЛИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ВЕТЕРИНАРНИХ ЛІКАРІВ

З 22 по 24 листопада в Києві Сумський національний аграрний університет у партнерстві з European Business Association провели інтенсивний курс підвищення кваліфікації для ветеринарних лікарів за напрямом «Птахівництво». У розробці курсу разом з провідними фахівцями галузі птахівництва з України, Польщі та Австрії взяли участь і співробітники СНАУ.
Учасниками програми стали 30 ветлікарів провідних птахівничих підприємств України, які мали змогу більше дізнатися про державне регулювання у сфері птахівництва та сучасні ветеринарні технології у бройлерному та яєчному птахівництві.
З вітальним словом до слухачів звернувся ректор СНАУ Володимир Ладика та виконавчий директор ЄБА Анна Дерев’янко. Одним із спікерів заходу виступив завідувач кафедри вірусології, патанатомії та хвороб птиці СНАУ Григорій Зон. По завершенні курсів свідоцтва про підвищення кваліфікації учасникам вручила директор Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки та удосконалення керівних фахівців та спеціалістів Ірина Тодерюк.
Сподіваємось, що знання та навички, отримані під час курсу допоможуть лікарям-ветеринарам застосовувати новітні методики у діагностиці та лікуванні захворювань домашньої птиці. А продукція птахівництва, вироблена в Україні згодом складе гідну конкуренцію європейським виробникам.