ПРЕДСТАВНИКИ СУМСЬКОГО НАУ У ЕРФУРТІ

18-19 червня у німецькому місті Ерфурт зібрались близько 600 підприємців, стартаперів та галузевих експертів для виявлення інноваційних бізнес-ідей, пошуку інвесторів, розширення мереж та подальшої співпраці.

Дні інвесторів Thüringen 2019 – це ініціатива Фонду технологій, інновацій та досліджень Тюрінгії (Німеччина), що присвячена інноваційним стартапам та компаніям, що розвиваються, інвесторам, бізнес-агентам тощо.

Сумський національний аграрний університет представлялf команда науковців FoodBIOPack, на чолі з Дмитром Бідюком молодим вченим, доцентом кафедри технології харчування нашого ЗВО.

Протягом двох днів науковці більше ніж з 20-ти країн, працювали під девізом «Ідея шукає капітал – ідея шукає ноу-хау» у двох напрямах: безпосередня презентація досліджень та винаходів і виступи, в яких команди представляли свої бізнес-ідеї потенційним інвесторам та широкій аудиторії учасників заходу.

На цьому заході команда FoodBIOPack презентувала власну унікальну розроблену технологію біопластиків для пакування харчової та нехарчової продукції.

Нагадуємо, що стартап Дмитра, котрий отримав назву FoodBIOPack (біорозкладний їстівний пакет) запустився в травні 2018 року. Але навіть за такий короткий проміжок часу автори зуміли створити справжній фурор як в Україні, так і поза її межами, а саме: перемога у Всеукраїнському фестивалі інновацій, у міжнародному конкурсі University Startup World Cup в Копенгагені (Данія), у конкурсі «Elephant Hackathon», а також отримали грант від фірми Carlsber на 500 тисяч гривень.