ОСВІТА ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ – ВИМОГА СУЧАСНОСТІ

Зміни в суспільстві вимагають удосконалених підходів та інноваційних рішень, а навчання забезпечує безперервний розвиток професіоналізму, збагачення духовної культури, покращення особистісних якостей з урахуванням світових тенденцій, соціально-економічних, технологічних і соціокультурних оновлень, що відбуваються в нашому суспільстві.

Сумський національний аграрний університет з 5 по 30 червня організував цикл навчання на курсах підвищення кваліфікації за загальними короткостроковими програмами, такими як: «Робота в команді, комунікації та взаємодія», «Лідерство в публічному управлінні», «Сучасні підходи до управління змінами в органах державної влади» та «Управління змінами у професійній діяльності публічного службовця». Державні та публічні службовці удосконалили свої компетентності та підвищили власний фаховий рівень.

Ініціатором проведення циклу навчання та розробником програм став Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів. Висококваліфіковані спікери, серед яких Олена СЛАВКОВА, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Сумського НАУ, Наталія КОВАЛЕНКО, старший науковий співробітник кафедри психології розвитку та освіти факультету психології Віденського університету, Тетяна ХАРЧЕНКО, доцент кафедри публічного управління та адміністрування Сумського НАУ, Ірина ТОДЕРЮК, директор Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів та Ганна ГЛУХОДІД, провідний фахівець з організаційно-навчальної роботи Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів, поділилися знаннями та власним практичним досвідом.

Навчальні семінари об’єднали колег із Сумської, Київської, Одеської та Вінницької областей. Навчання відбувалося онлайн за допомогою застосунку Zoom. Змістовні лекції, практичні кейси, ефективні тренінги, тематичні дискусії, дієві методики оцінки власних компетентностей – такими словами можна описати загальну атмосферу, що панувала під час навчання.

Окремо варто відзначити сумлінність, активність та продуктивну залученість слухачів, яку вони демонстрували під час занять.

За результатами навчання всі учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Сподіваємось, що отримані знання та рекомендації знайдуть належне застосування у професійній діяльності й учасники курсу завжди будуть отримувати високий результат у роботі та зроблять внесок у розвиток нашої держави! Бажаємо слухачам мирного неба, натхнення та успіхів у роботі!