Історична довідка:
-
Наказом Міністерства аграрної політики України від 6 серпня 2003 року № 263 на базі Сумської обласної школи управління сільським господарством та факультету післядипломної освіти Сумського національного аграрного університету був створений Інститут післядипломної освіти СНАУ.
-
Згідно наказу ректора за № 84-к від 28 квітня 2006 року та відповідно до статуту Університету на базі Інституту післядипломної освіти був створений Інститут післядипломної освіти та дорадництва Сумського національного аграрного університету.
-
Відповідно наказу ректора за №230/1-к від 01 червня 2016 року Інститут післядипломної освіти та дорадництва перейменований на Інститут підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів СНАУ.
-
Згідно наказу ректора за № 278/1-вк від 22.02.2019 року Інститут підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів перейменований на Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів.
Мета Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників та спеціалістів – надання: освітніх, науково-навчальних, проектних, консультативних, інформаційних, інноваційних послуг; професійної підготовки слухача шляхом поглиблення, розширення і оновлення його професійних знань, умінь і навичок; підвищення кваліфікації, стажування та інших форм підготовки фахівців для задоволення потреб регіону та держави в цілому.
Центр керується у своїй діяльності: Законами України «Про освіту», «Про вищу освіту», Статутом університету, Положенням, наказами і розпорядженнями Ректора Університету та іншими законодавчими і нормативно-правовими актами з питань, що належать до компетенції Центру.
Освітній процес в Центрі здійснюється висококваліфікованими науково-педагогічними працівниками університету, також залучаються провідні фахівці наукових установ, керівники різних організацій та спеціалісти-практики.
Форми навчання під час підвищення кваліфікації: лекції, тренінги, семінари, вебінари, майстер-класи, «круглі столи», виїзні заняття та інші активні форми навчання.
Слухачі Центру після успішного закінчення курсів отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації встановленого зразка.
Нормативно-правові документи:
ПОЛОЖЕННЯ про Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів |
Методичне забезпечення |
Каталог програм підвищення кваліфікації |