Викладач Центру підвищення  кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів стала представником Уповноваженого Верховної Ради України  з прав людини в Сумській області

Тетяна МИРОНЕНКО, кандидат юридичних наук, викладач Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів, доцент кафедри правосуддя Сумського НАУ отримала посаду представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Сумській області.

Відтепер Тетяна Євгенівна здійснюватиме парламентський контроль за додержанням конституційних прав та свобод людини і громадянина в Сумській області.

Представниця коментує: “Хочу подякувати за надану можливість виконувати нові для мене посадові обов’язки. Будемо намагатися виконувати надважливі завдання відповідно до доручення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, закону, Конституції.”

Пріоритетом роботи Тетяна МИРОНЕНКО називає захист інтересів жителів Сумщини.  

У Центрі підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів Тетяна Євгенівна викладає з 2018 року.

Вітаємо Тетяну МИРОНЕНКО з новою посадою. Нехай перед Вами відкриється світ величезних перспектив і можливостей. Зичимо, щоб нагородою за плідну працю стала людська повага і шана, а кожен новий робочий день дарував цінний досвід, радісні емоції та натхнення.  

Віримо у Вас і пишаємося!