РОБОТА В КОМАНДІ, КОМУНІКАЦІЯ ТА ВЗАЄМОДІЯ – КЛЮЧОВІ ФАКТОРИ ПРОФЕСІЙНОЇ УСПІШНОСТІ

Професійний розвиток – буденне завдання, кожного фахівця, проте на відміну від попереднього десятиліття, сучасні виклики вимагають оновлених підходів підчас розвитку власних компетентностей. Ще десять років тому ключовим чинником кар’єрного росту вважалося володіння твердими навичками – професійними знаннями відповідно займаної посади. Сьогодні кожна людина, яка прагне професійного розвитку – свідома того, що їй також конче необхідно розвивати м’які навички і перш за все – компетентності пов’язані з командною роботою та ефективною взаємодією. З розвитком Інтернету та цифровізації безперервне накопичення знань та інформації поступово втрачає актуальність, натомість в умовах безперервного інформаційного потоку все більшого значення набувають навички побудови ефективних комунікацій та пріорітезація.

Усвідомлюючи необхідність розвитку саме цих компетентностей публічні службовці здійснили навчання на базі Сумського НАУ з 15 по 18 серпня за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації: «Робота в команді, комунікації та взаємодія». Семінар з командної роботи об’єднав колег з державних установ Сумської та Одеської областей. Протягом семінару слухачі були постійно залучені до тренувань власних компетентностей взаємодії та комунікації. Онлайн-гра у командах продемонструвала високий рівень залученості та серйозний підхід до розвитку власних професійних компетентностей наших слухачів.

Навчання відбувалося онлайн за допомогою застосунку Zoom. Змістовні лекції, практичні кейси, ефективні тренінги, тематичні дискусії, дієві методики оцінки власних компетентностей – такими словами можна описати загальну атмосферу, що панувала під час навчання. За результатами навчання всі учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Щиро дякуємо нашим слухачам за їх активність, продуктивну залученість та сумлінне ставлення до навчання на семінарі! Бажаємо нашим слухачам мирного неба, професійних успіхів та нових кар’єрних звершень!