ЛІТНЯ ШКОЛА ТРЕНЕРСЬОКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Навчання державних службовців – це серйозна система, що потребує постійного вдосконалення компетентностей організаторів та викладачів-тренерів. 15 серпня співробітники Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів прийняли участь у роботі літньої Школи тренерської майстерності.

Організаторами заходу виступили: Національне агентство України з питань державної служби та Вища школа публічного управління за підтримки проєктів міжнародної технічної допомоги: Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), ПРООН в Україні, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, ООН Жінки в Україні, Фонду доктора Денiса Муквеге, Проєкту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR), Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем».
Учасниками літньої Школи тренерської майстерності були: тренери; співробітники організацій, установ, об’єднань; викладачі; галузеві експерти; експерти в сфері державного управління; працівники проєктів міжнародної технічної допомоги; державні службовці; посадові особи місцевого самоврядування.

Співробітники Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів прийняли участь у майстер-класі «Управління проєктним циклом в ЄС – інструмент для розвитку». Майстер-клас був реалізований за підтримки проєкту GIZ «Інноваційна лабораторія підтримки асоціації Україна-ЄС (ІнноЛабЄС)» та Міністерства закордонних та європейських справ Республіки Хорватія. Модератором майстер-класу виступив Томіслав Беловарі представник Міністерства регіонального розвитку та фондів ЄС Республіки Хорватія.

Щиро дякуємо організаторам літньої Школи тренерської майстерності за висвітлення корисних практик навчання, особливо у питаннях: міжнародного досвіду з професіоналізації публічної служби, сучасних тенденцій в освіті дорослих, досвіду європейських шкіл публічного управління щодо навчання публічних службовців.