ЛІКАРІ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ПІДВИЩИЛИ СВОЮ КВАЛІФІКАЦІЮ

Сумський національний аграрний університет має тісні партнерські взаємини з провідними аграрними компаніями країни, напрямки співпраці охоплюють різні сфери від практичної підготовки, дуальної освіти, працевлаштування здобувачів до спільних наукових проєктів. Одним із напрямів співпраці освіти і бізнесу є підвищення кваліфікації персоналу підприємств, що забезпечує актуалізацію знань кадрового потенціалу та невпинний розвиток бізнесу.

1 Березня на базі Сумського НАУ звершилося навчання лікарів ветеринарної медицини за програмою підвищення кваліфікації за напрямом «Птахівництво». Цього разу свою кваліфікацію підвищували лікарі ветеринарної медицини агроіндустріального холдингу ПрАТ «МХП».

Навчання відбувалося у режимі онлайн за допомогою застосунку Microsoft Teams і було організовано з урахуванням графіків слухачів та їх участі у виробничому процесі підприємства. Змістовні навчальні матеріали провідних професорів та доцентів Сумського НАУ забезпечили оновлення знань виробничників-практиків з питань ветеринарної медицини у галузі птахівництва. Уточнюючі запитання, конструктивні відповіді, обмін досвідом саме такими словами варто описати атмосферу, що панувала протягом всього навчального процесу з підвищення кваліфікації.

Бажаємо нашим дорогим слухачам успіхів на професійній ниві, дякуємо за продуктивну залученість під час навчання та беззаперечно переконані, що оновлені знання позитивно вплинуть на розвиток їх підприємств та нашої країни в цілому!