ЛІКАРІ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ПІДВИЩИЛИ СВОЮ КВАЛІФІКАЦІЮ

Освіта впродовж життя – одна з ключових компетентностей лікаря ветеринарної медицини. Динамічні зміни та невпинний розвиток вимагають від фахівця ветеринарної справи постійного оновлення знань, застосування найефективніших методик лікувальної справи та професійної обізнаності щодо законодавчих змін у сфері ветеринарної медицини. Усвідомлюючи значущість life long learning лікарі ветеринарної медицини періодично здійснюють підвищення кваліфікації.

Днями на базі Сумського НАУ успішно завершилося навчання за програмою: «Підвищення кваліфікації завідуючих дільничними лікарнями та дільниць ветеринарної медицини і лікарів ветеринарної медицини районних, міських державних та приватних лікарень ветеринарної медицини». Цього разу курс підвищення кваліфікації об’єднав колег з Сумської, Київської та Харківської областей. Змістовні лекції професорів та доцентів факультету ветеринарної медицини, практичні рекомендації, обмін досвідом, професійні дискусії, високий рівень активності слухачів – саме такими словами можна описати навчальний курс, що тривав протягом двох тижнів. Навчання здійснювалося в режимі онлайн з використанням технологій дистанційного навчання. Заняття проводилися з урахуванням онлайн-мапи повітряних тривог України. За результатами навчання, всім слухачам, які успішно склали тестування видано іменні свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Щиро переконані, що оновлені знання стануть запорукою професійної компетентності наших слухачів, а набуті ділові контакти сприятимуть плідній співпраці, головною метою якої є забезпечення ветеринарно-санітарного та епізоотичного благополуччя нашої країни. Бажаємо нашим дорогим слухачам Перемоги, мирного неба, міцного здоров’я та успіхів у їх професійній діяльності!