Відбулася робоча зустріч учасників асоціації органічних товаровиробників «Органічна Україна. Північ».

🌿18 січня 2018 року в лекційному залі тепличного комплексу Сумського НАУ, кафедра «Селекції та насінництва» відбулася робоча зустріч учасників асоціації органічних товаровиробників «Органічна Україна. Північ».
Питання виробництва та сертифікації органічної продукції з кожним роком стає більш актуальним, особливо в сучасних умовах, коли більшість продукції на ринку є генномодифікованими. Сьогодні малим підприємствам які прагнуть орієнтуватися на виробництво органічної продукції досить складно зайняти свою нішу на ринку без сторонньої підтримки. Саме тому, для вирішення проблем пов’язаних з органічним виробництвом й була створена громадська спілка «Органічна Україна. Північ». Сумська область має всі необхідні умови щоб стати потужним виробником органіки, та зайняти своє місце не тільки на ринку України, але й за її межами. Адже з кожним роком все більше людей прагнуть змінити своє життя на краще та розуміють цінність органічно чистого та якісного продукту.
Одною із основних тем зустрічі було обговорення подальшої плідної співпраці асоціації «Органічна Україна. Північ» та Головного управління Держгеокадастру в Сумській області. Начальник відділу Держгеокадастру Лях Юрій Михайлович, з радістю прийняв участь в зустрічі, та детально відповів на всі питання що стосувались проведення земельних торгів, пошуку та активізації «органічних» земель у Сумській області, «Органічної» сертифікації земель як обов’язкової умови договору оренди «органічних» земель та збереження «органічного» земельного фонду Сумщини.

✔️Зустріч закінчилась презентацією «Стратегічної сесії учасникам асоціації» з метою виявлення задач та методів їх досягнення в 2018 році». Було обговорено звернення асоціації до адміністрації області з низки питань й пропозицій.
Якщо більше року тому виробництво продукцію з маркуванням «Органік» було лише планами на далеке майбутнє, то завдяки плідної праці учасників організації «Органічна Україна. Північ» та голови організації – Андрія Мараховського, ці плани активно перетворюються в дії, а кількість «органічних» товаровиробників та бажаючих вирощувати на своїй землі якісний продукт збільшується з кожним місяцем.