СУМСЬКИЙ РИБООХОРОННИЙ ПАТРУЛЬ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ  «ВИКОНАННЯ ПОСТАВЛЕНИХ ЗАВДАНЬ НА ВИСОКОМУ РІВНІ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ»

Щодня у своїй професійній діяльності державні службовці зіштовхуються з великим обсягом різних завдань від ефективності виконання яких залежить загальна продуктивність праці. Робота на посадах державної служби вимагає від людини високого рівня професіоналізму, стресостійкості, організованості, вміння ефективно розподіляти робочий час та виконувати на високому професійному рівні поставлені завдання. Нерідко у держслужбовців зустрічається таке явище, як професійне вигорання. Це стан, який проявляється в наслідок хронічного стресу та є причиною постійного виснаження організму. На щастя, фахівці вже давно знайшли способи побороти синдром професійного вигорання, дотримуючись нескладних рекомендацій.

З 30 листопада по 2 грудня 2020 року працівники Управління Державного агентства рибного господарства прийняли участь у короткостроковому тематичному семінарі «Виконання поставлених завдань на високому рівні у професійній діяльності державного службовця», який був організований Центром підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів Сумського НАУ.

Під час семінару кандидатка економічних наук, психологиня, викладачка факультету економіки і менеджменту СНАУ Олена Дяченко особливу увагу приділила таким питанням, як: тайм-менеджмент, методи підтримки життєвого балансу та їх впливу на ефективність виконання поставлених завдань, та практичним методам протидії професійному вигоранню у держслужбовців.

Після завершення навчання на семінарі всі державні службовці отримали відповідного зразку сертифікати із нарахування кредитів ЄКТС.