Сприйняття змін – вимога сучасності!

Успішне функціонування організації або установи прямо пов’язане з компетентностями її працівників. Вміння прогресивно реагувати на зміни у власній професійній діяльності, швидко долучатися до проєктів, і постійно навчатися новому – це вкрай важливі навички для кожного державного службовця. З 22 по 30 квітня працівники Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) проходили навчання на базі Центру підвищення кваліфікації Сумського НАУ, за програмою «Управління змінами в органах державної влади». Семінар покликаний удосконалити компетентності слухачів щодо вміння підтримувати зміни та оцінювати їх ефективність, управляти змінами та реакцією на них.
Приємно відзначити, що під час семінарів слухачі продемонстрували високий рівень взаємодії з лекторами. Завдяки широкому спектру методів навчання, які застосовували лектори: Славкова О.П. – д.е.н., професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, к.е.н., доцент кафедри економіки і підприємництва, психолог – Дяченко О.В., магістр з менеджменту ЗЕД, провідний фахівець з організаційно-навчальної роботи Центру – Глуходід Г.Ю., державні службовці мали можливості до визначення власного ступеню готовності до змін, дізналися більше про причини опору змінам. Значну увагу, в межах семінару було приділено також, темі самоаналізу і використанню внутрішніх ресурсів особистості в процесі управління змінами.

За результатами навчання на семінарі слухачі отримали сертифікати встановленого зразка. Щиро сподіваємося, що вдосконаленні компетентності, оновлені та набуті знання позитивно вплинуть на результативність роботи кожного держслужбовця! Бажаємо нашим слухачам творчого натхнення та успіхів у роботі!