Співпраця освіти та бізнесу

З метою налагодження взаємовигідної співпраці 21 липня представники ТОВ «Індичка»: директор з управління персоналом Ірина Шатохіна та головний лікар ветеринарної медицини Максим Магдалюк – прийняли участь у робочій зустрічі на базі Сумського НАУ. Під час візиту гості ознайомилися з прогресивною матеріально-технічною базою університету, а також детальніше розповіли про кадрові потреби свого підприємства та його потужності. Як зауважила у своєму виступі Ірина Шатохіна, ТОВ «Індичка» – є провідним експортером з поставок м’яса індички, що становить 50% ринку експорту України. Варто врахувати, також, плани підприємства щодо збільшення власних потужностей та відповідно гострої необхідності у формуванні якісного кадрового резерву вже сьогодні.
За результатами робочої зустрічі були досягнуті домовленості щодо: укладення договору про співпрацю між Сумським НАУ і ТОВ «Індичка»; умов та порядку організації стажування викладачів на базі ТОВ «Індичка; умов практичної підготовки студентів. Представники підприємства запропонували викладачам університету відвідати ТОВ “Індичка” з зустрічним візитом.
Приємно відзначити, що представники роботодавця охоче відгукнулися на пропозицію Сумського НАУ долучитися до перегляду навчальних планів та програм дисциплін, з огляду на стратегію розвитку власного підприємства. Разом з тим ТОВ “Індичка” ввійде до складу Експертної ради роботодавців.