СЕМІНАР «РОБОТА В КОМАНДІ, КОМУНІКАЦІЇ ТА ВЗАЄМОДІЯ»

18 червня завершився цикл семінарів для державних службовців за програмою «Робота в команді, комунікації та взаємодія». Беззаперечно у професійній діяльності державного службовця особливого значення набуває володіння такою важливою компетенцією, як «командна робота та взаємодія». Вміння працювати у команді, ефективно використовувати всі канали комунікації – запорука сприятливого соціально-психологічного клімату в колективі. Командоутворення – складний та клопіткий процес, що передбачає використання наукових підходів та високий рівень зацікавленості всіх співробітників організації. Разом з тим, як зазначають “Загальні правила Етичної поведінки держслужбовців”, особи, які працюють на держслужбі повинні вміти запобігати виникненню конфліктів у стосунках з громадянами, керівниками, колегами та підлеглими. Саме про ці важливі компетентності та про те, як їх вдосконалити і говорили під час онлайн–семінарів, у яких взяли участь 80 держслужбовців.
Під час онлайн-занять слухачі уважно вивчали теоретичні матеріали лекторів: Стоволос Н.Б. – к.е.н, доцента кафедри публічного управління та адміністрування Сумського НАУ та Глуходід Г.Ю. – магістра з менеджменту, координатора грантових проєктів і провідного фахівця з організаційно-навчальної роботи Центру підвищення кваліфікації. Також, важливо зазначити, що під час семінарів слухачі активно взаємодіяли з лекторами, долучаючись до інтерактивів спрямованих на підвищення рівня командної взаємодії.
З метою попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SFRS-CoV-2, навчання відбувалося в режимі он-лайн (за допомогою застосунку Zoom). Додаткову комунікацію Центру підвищення кваліфікації, слухачів та лекторів було організовано за допомогою месенджерів та електронного листування.
За результатами навчання на семінарі слухачі отримали сертифікати встановленого зразка. Віримо, що вдосконаленні компетентності щодо командоутворення, ефективної комунікації у публічному управлінні позитивно вплинуть на результативність роботи кожного держслужбовця! Бажаємо нашим слухачам творчого натхнення та успіхів у роботі!