РОЗВИТОК SOFT SKILLS – ЗАПОРУКА ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ

Ми живемо у динамічному світі, все постійно змінюється, нові тренди потребують від нас невпинного розвитку професійних здібностей та м’яких навичок. Результати дослідження, проведеного в Гарвардському університеті та Стенфордському дослідницькому інституті свідчать про те, що вклад hard skills в професійну успішність співробітника складає всього 15%, тоді як soft skills – 85%. Вміння працювати у команді, доцільно використовувати джерела комунікації, ефективно взаємодіяти з колегами, встановлювати і підтримувати ділові контакти – це унікальний набір компетентностей кожної успішної людини. Державні службовці відіграють важливу роль у процесі становлення країни, вони взаємодіють з громадянами від імені держави і саме тому, розвиток персональних soft skills набуває особливого значення у їх професійній діяльності.

На базі Сумського НАУ відбувся семінар за загальною короткостроковою програмою «Робота в команді, комунікації та взаємодія» в якому взяли участь працівники Територіального управління Державної судової адміністрації України в Сумській області. Окрім оновлення теоретичних знань, суттєва увага була приділена саме удосконаленню компетентностей ефективного командного гравця. Під час семінару слухачі продемонстрували високий рівень зацікавленості щодо набуття професійних компетентностей, пройшли тестування на виявлення рівня здібностей до роботи у команді, отримали практичні кейси, як розвивати навички командного гравця, розглянули причини та шляхи локалізації конфліктів у колективі, а також – самостійно визначили власний рівень конфліктності особистості.

Навчання відбувалося за допомогою застосунку Zoom. Ефективна комунікація була організована за допомогою чату в месенджері, а також – електронного листування. По завершенню навчання всі слухачі пройшли обов’язковий підсумковий контроль – комп’ютерне тестування. За результатами навчання, всім слухачам, які успішно склали тестування видано іменні сертифікати про підвищення кваліфікації.

Переконані, що набуті знання стануть у нагоді та позитивно вплинуть на продуктивність праці кожного окремого працівника. Бажаємо нашим слухачам успіхів у роботі та невпинного професійного розвитку!