РОБОТА В КОМАНДІ, КОМУНІКАЦІЇ ТА ВЗАЄМОДІЯ

«Добре тим живеться, де гуртом сіється і жнеться»
Українське народне прислів’я

24 вересня завершився навчальний короткостроковий семінар «Робота в команді, комунікації та взаємодія», що відбувся на базі Сумського НАУ в Центрі підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів. Слухачами семінару – виступили державні службовці категорії «Б» та «В».

Ефективна комунікація: вміння взаємодіяти з колегами, керівництвом і підлеглими – неабияка навичка ХХІ століття. Саме про ці та інші складові командної роботи говорили під час навчання. Семінар пройшов у атмосфері активної взаємодії лекторів та слухачів. Під час онлайн-занять слухачі уважно вивчали матеріали лекторів: Стоволос Н.Б. – к.е.н, доцента кафедри публічного управління та адміністрування Сумського НАУ, Тодерюк І.В. – магістра з публічного управління, Директора Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів та Глуходід Г.Ю. – магістра з менеджменту, координатора грантових проєктів і провідного фахівця з організаційно-навчальної роботи Центру підвищення кваліфікації. Приємно відзначити свідомий підхід слухачів до навчання у межах підвищення кваліфікації.

З метою попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SFRS-CoV-2, навчання відбувалося в режимі он-лайн (за допомогою застосунку Zoom). Додаткову комунікацію Центру підвищення кваліфікації, слухачів та лекторів було організовано за допомогою месенджерів та електронного листування.
Переконані, що нові знання та вдосконалені компетентності позитивно вплинуть на ефективність роботи кожного слухача.