Працівники фітосанітарних лабораторій – підвищували кваліфікацію у Сумському НАУ

З 26 квітня по 12 травня на базі Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів Сумського НАУ тривали курси підвищення кваліфікації для працівників Сумської, Луганської та Кіровоградської обласних фітосанітарних лабораторій.
Завдяки високому рівню викладання доцентів факультету агротехнологій та природокористування: Бордунової А.О., Татаринової В.І., Ємця О.М., слухачі щодня вивчали актуальний лекційний матеріал, активно долучалися до предметних дискусій і обговорень. Приємно відзначити, свідомий підхід до навчання та високий рівень зацікавленості слухачів у оновленні знань та вдосконаленні фахових компетентностей, адже протягом Zoom-конференцій, працівники фітосанітарних лабораторій не лише уважно вивчали матеріали підготовлені лекторами, але й обмінювалися досвідом і власними напрацюваннями у професійній сфері.
З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SFRS-CoV-2, навчання відбувалося в режимі он-лайн (за допомогою застосунку Zoom). Додаткову комунікацію Центру підвищення кваліфікації, слухачів та лекторів було організовано за допомогою месенджерів та електронного листування. По завершенню навчання на курсах підвищення кваліфікації всі слухачі пройшли онлайн-тестування щодо виявлення рівня набутих знань.
За результатами навчання на семінарі слухачі отримали свідоцтва встановленого зразка. Переконані, що нові професійні контакти, оновленні знання та вдосконалені компетентності – позитивно вплинуть на продуктивність роботи кожного працівника фітосанітарної лабораторії. Вітаємо наших дорогих слухачів з успішним завершенням навчання на курсах підвищення кваліфікації, зичимо натхнення, добра і нових здобутків у професійній діяльності!