ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ – ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ

2 березня з робочим візитом до Сумського НАУ завітали представники ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» і СТОВ «Старинська птахофабрика». Сьогодні якісна підготовка фахівців вимагає невпинного розвитку викладачів, їх безперервного навчання, а надто – в умовах виробництва.

Серед ряду домовленостей, які були досягнуті протягом зустрічі, сторони говорили і про розвиток співпраці в контексті підвищення кваліфікації викладачів біолого-технологічного факультету і факультету ветеринарної медицини.
Переконані, що стажування кандидатів наук та професорів нашого університету на базі СТОВ «Старинська птахофабрика» сприятиме удосконаленню професійних компетенцій викладачів, а нові робочі контакти дозволять поглибити науково-виробничу співпрацю.