НА БАЗІ ЦЕНТРУ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР З КОМАНДНОЇ РОБОТИ

31 травня на базі Сумського НАУ завершився навчальний семінар за програмою підвищення кваліфікації «Робота в команді, комунікації та взаємодія». Цього разу навчання об’єднало понад 30 державних службовців Північного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні, а також – Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області.

За підсумком чотириденного інтенсивного навчання на семінарі слухачі поглибили знання щодо ефективного командоутворення, удосконалили комунікативні компетентності, визначили власний рівень здібностей до командної роботи, ідентифікували персональний рівень конфліктності особистості, навчилися дієвим інструментам запобігання і локалізації конфліктів у колективі.

Змістовні лекції, практичні підходи, ситуативні задачі, тематична дискусія, запитання та відповіді – саме такими словами можна описати атмосферу навчання, що панувала під час семінару. Окремо варто відзначити активність слухачів протягом онлайн занять, їх зацікавленість та продуктивну залученість під час тренінгу.

Навчання відбувалося за допомогою застосунку Zoom. Ефективна комунікація була організована за допомогою чату в месенджері, а також – електронного листування. По завершенню навчання всі слухачі пройшли обов’язковий підсумковий контроль – комп’ютерне тестування. За результатами навчання, всім слухачам, які успішно склали тестування видано іменні сертифікати про підвищення кваліфікації.

Бажаємо нашим слухачам, мирного, міцного здоров’я та успіхів у роботі! Хай удосконалені компетентності стануть запорукою професійної ефективності, нових кар’єрних звершень та майбутніх досягнень наших слухачів!