Центр підвищення кваліфікації долучився до Дня відкритих дверей державної служби

27 травня Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів Сумського НАУ прийняв участь у “Дні відкритих дверей державної служби”. Захід був організований Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях.

Як зауважив у своїй доповіді Заступник начальника Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях – Гаврилюк Максим Петрович: -“Державна служба – це постійне самовдосконалення та підвищення кваліфікації”.
У рамках заходу учасники мали змогу більше дізнатися про кар’єрні можливості та переваги на державній службі, особливості конкурсної процедури, організаційну культуру та етику на державній службі. Під час заходу було висвітлено широкий спектр вимог до сучасного державного службовця. Особливо цікаво було почути думки спікерів-практиків, щодо компетентностей держслужбовця і факторів, які сприяють кар’єрному росту.

Висловлюємо щиру подяку організаторам за запрошення до участі в онлайн-зустрічі. Переконані, що озвучена інформація стане у нагоді під час розробки нових структур програм підвищення кваліфікації державних службовців.