ЛІКАРІ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ПІДВИЩИЛИ СВОЮ КВАЛІФІКАЦІЮ

12 листопада завершився курс підвищення кваліфікації для лікарів ветеринарної медицини, що відбувся на базі Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів. Безперервне навчання протягом життя – це компетенція сьогодення, а вдосконалення та професійний саморозвиток – невід’ємні складові успішного лікаря ветеринарної медицини. Протягом двох тижнів слухачі курсу відвідували онлайн-заняття, мали всі можливості для обміну досвідом та активно спілкувалися з кращими вченими-практиками факультету ветеринарної медицини Сумського НАУ. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SFRS-CoV-2, навчання відбувалося в режимі он-лайн, а додаткову неперервну комунікацію було організовано за допомогою месенджерів.

Завдяки структурованому підходу викладачів – слухачі курсу підвищення кваліфікації поглибили та оновили свої професійні знання. Приємно відзначити, що серед слухачів були випускники нашого Університету, які висловили вдячність викладачам за ті професійні знання і компетенції, які вони здобули під час навчання у Сумському НАУ. Зауважимо, що сумлінний підхід слухачів під час навчання істотно сприяв побудові ефективної взаємодії лектора та аудиторії. Академічна структурованість, доброзичливість і конструктивна комунікація – саме такими словами варто описати атмосферу навчального процесу протягом двох тижнів.

За результатами навчання слухачі отримали іменні свідоцтва встановленого зразка.
Щиро переконані, що нові професійні знайомства, набуті знання та напрацювання сприятимуть якісним покращенням у роботі лікарів ветеринарної медицини. Бажаємо нашим дорогим слухачам успіхів, натхнення до улюбленої праці та невпинного професійного розвитку!