ЛІДЕРСТВО У ПУБЛІЧНОМУ УПРАВЛІННІ: ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ

«Якщо ми подивимося вперед, на наступне століття, ми побачимо, що лідерами будуть ті, хто надихає інших»
Білл Гейтс

Зважаючи на глобалізаційні процеси та посиленість інформаційного потоку, в сучасних умовах, державному управлінцю необхідно володіти лідерськими якостями, адже саме вони покликані стати запорукою ефективності роботи персоналу та установи в цілому. Варто згадати праці Кеннета Бленчарда, в яких він стверджував, що «… ключем до успішного лідерства є не влада, а вплив». Таким чином розвиток власних лідерських якостей – беззаперечне завдання, що постає перед кожним керівником.
9 Липня завершився цикл короткострокових навчальних семінарів «Лідерство у публічному управлінні: практичні аспекти», що відбувся на базі Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів Сумського НАУ. Приємно відзначити, що серед слухачів семінарів були представники керівного складу Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Сумській області, Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), а також – Управління Державної служби якості освіти у Донецькій області.

Під час семінару слухачі вивчали досвід ефективних лідерів та визначили власний рівень самооцінки лідерства. Окрему увагу було приділено темі іміджу в лідерстві, адже як стверджував Ернст Гофман «Імідж – це мистецтво керувати враженням», що безперечно є складовою успішного лідера та керівника. Високий рівень викладання лекторів семінару: Шевель А.О. – к.ф.н., доцента, завідувача кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, Тодерюк І.В. – магістра з публічного управління, Директора Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів та Глуходід Г.Ю. – магістра з менеджменту, координатора грантових проєктів і провідного фахівця з організаційно-навчальної роботи Центру підвищення кваліфікації, сприяв посиленій зацікавленості під час вивчення аспектів та особливостей лідерства.

Навчання відбувалося в режимі он-лайн (за допомогою застосунку Zoom). Додаткову комунікацію Центру підвищення кваліфікації, слухачів та лекторів було організовано за допомогою месенджерів та електронного листування. За результатами навчання на семінарі слухачі отримали сертифікати встановленого зразка. Вітаємо наших слухачів з успішним завершенням навчання!