ЛІДЕРСТВО – ЦЕ ЕФЕКТИВНІСТЬ

«Лідерство – це ефективність»
«Показник якості управління – звичайні люди, які роблять незвичайні речі»
Пітер Друкер

7-9 Липня на базі Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів Сумського НАУ державні службовці – представники керівного складу Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) прийняли активну участь у короткостроковому навчальному семінарі «Лідерство у публічному управлінні: практичні аспекти». Лідерство – надзвичайно важлива компетенція для кожного керівника. Загально відомо, що ефективний управлінець обов’язково наділений лідерськими якостями.

Вміння вести за собою, надихати і мотивувати, брати відповідальність і делегувати повноваження – це велике мистецтво справжнього лідера. Саме про ці компетенції¸ навички та вміння говорили під час семінару. Завдяки нестандартним підходам до викладання ведучого лектора семінару – Шевель Анжеліки Олександрівни – к.ф.н., доцента, завідувача кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, слухачі обмінювалися думками та власними баченнями з обраної тематики.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SFRS-CoV-2, навчання відбувалося в режимі он-лайн (за допомогою застосунку Zoom). Додаткову комунікацію Центру підвищення кваліфікації, слухачів та лекторів було організовано за допомогою месенджерів та електронного листування.
За результатами навчання на семінарі слухачі отримали сертифікати встановленого зразка.

Переконані, що актуальна інформація, оновленні знання та вдосконалені компетентності – позитивно вплинуть на продуктивність роботи кожного керівника. Вітаємо наших дорогих слухачів з успішним завершенням навчання на семінарі «Лідерство у публічному управлінні: практичні аспекти», зичимо натхнення, добра, нових здобутків у професійній діяльності і обов’язково – міцного здоров’я!