HR-КОМАНДА АГРОІНДУСТРІАЛЬНОГО ХОЛДИНГУ «МХП» ВІДВІДАЛА СНАУ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ

Співпраця освіти і бізнесу – запорука якісної підготовки кадрів для аграрного сектору економіки України. З 15 по 16 липня у межах реалізації пілотного проєкту з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти, HR-команда агроіндустріального холдингу «МХП» – одного із лідерів вітчизняного агропромислового сектору, на чолі з керівником відділу професійного навчання Центру розвитку персоналу Оленою Азєєвою, відвідала наш університет з робочим візитом.
Протягом двох днів представники холдингу «МХП» знайомилися з потужностями матеріально-технічної бази Сумського НАУ, зокрема відвідали:

– Навчально-практичну лабораторію механізації свинарства «HOG SLAT»;

– Центр точного землеробства;

– Інноваційний модуль віртуальної реальності та робототехніки;

– Клас «ROYAL CANIN»;

– Центр колективного користування науковим обладнанням: «Навчально-наукова лабораторія ПЛР-діагностики», «Лабораторія екологічного землеробства та природокористування»;

– Навчально-науково-виробнича лабораторія технології переробки м’яса;

– Інноваційний «Модуль виробництва та переробки молока».

З метою перегляду освітньо-професійних програм та індивідуальних навчальних планів студентів відповідно до потреб роботодавця, делегація агроіндустріального холдингу «МХП» прийняла участь у чотирьох робочих зустрічах з представниками професорсько-викладацького складу факультетів: інженерно-технологічного, ветеринарної медицини, харчових технологій та біолого-технологічного. Приємно відзначити грунтовний і структурований підхід, а також прогресивні погляди роботодавця щодо організації дуальної форми здобуття освіти та практичної підготовки майбутнього високваліфікованого фахівця. Важливо, що спільні зусилля освіти та бізнесу в контексті ДФЗО націлені на якісну підготовку фахівця, який в перспективі, ще до завершення навчання у ЗВО – стане частиною ефективної команди професіоналів підприємства. Серйозною складовою у процесі переговорів – стала ініціативність викладачів Сумського НАУ та відгук представників агроіндустріального холдингу щодо проходження стажування на базі підприємства, адже хороший викладач – не тільки бездоганно знає теорію, цікавиться актуальними розробками, але й досконало володіє практичними навичками.

За результатами робочих зустрічей, переговорів і дискусій, що тривали протягом двох робочих днів – вдалося досягти окремих домовленостей щодо розвитку подальшої взаємовигідної співпраці в контексті реалізації пілотного проєкту з ДФЗО.