ЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ – ВІДМІННІ РЕЗУЛЬТАТИ

Кожна державна установа має власні цілі та місію. Державні управлінці у своїй професійній діяльності, щодня приймають рішення керуючись саме визначеними цілями та поставленими завданнями. Прийняття ефективних управлінських рішень – не абияка компетенція, що впливає на всі сфери функціонування організації. Беззаперечно, ефективний управлінець має постійно вдосконалювати та розвивати власну компетенцію – «прийняття управлінських рішень». Складність розвитку цієї надважливої компетенції для кожного менеджера полягає у тому, що управлінське рішення має відповідати шести вимогам одночасно: правомірність, наукова обґрунтованість, оптимальність, своєчасність, комплексність та гнучкість. Саме про ці та інші важливі аспекти заданої тематики говорили 23 та 24 липня під час короткострокового навчального семінару «Особливості прийняття ефективних управлінських рішень сучасним керівником».

Семінар відбувся в режимі онлайн на базі Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів Сумського НАУ. У заході прийняли активну участь державні службовці – представники керівного складу Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми). Спілкування слухачів та лекторів було забезпечено за допомогою застосунку Zoom. Додаткову комунікацію Центру підвищення кваліфікації, слухачів та лекторів було організовано за допомогою месенджерів та електронного листування.

За результатами навчання на семінарі слухачі отримали сертифікати встановленого зразка.
Вітаємо наших дорогих слухачів з успішним завершенням навчання на семінарі. Зичимо їм міцного здоров’я, невпинної наснаги та яскравих успіхів у професійній діяльності!