ДУАЛЬНА ОСВІТА: ВПРОВАДЖЕННЯ ТА РОЗВИТОК

Посилена конкуренція на ринку праці передбачає, що випускники ЗВО не тільки повинні досконало знати теорію, але й володіти рядом спеціальних компетенцій практичного спрямування. Враховуючи фактор ринкової трансформації економіки якісна підготовка висококваліфікованого фахівця обов’язково має відбуватися за участі роботодавця.
1 листопада завершилася серія онлайн-зустрічей у межах реалізації пілотного проєкту з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти. Представники Сумського НАУ та ПрАТ «МХП» обговорили питання реалізації навчання студентів за ДФЗО, поспілкувалися зі студентами-учасниками Проєкту. Зустрічі були інтенсивними та змістовними, зокрема декани та відповідальні за ДФЗО на факультетах зорієнтували студентів щодо особливостей навчання, надали вичерпні відповіді на запитання учасників.

За підсумком зустрічей вирішено ряд організаційних питань, досягнуто домовленості щодо формування необхідних пакетів документів для студентів-учасників Проєкту та підписання окремих договорів про співпрацю. З метою поліпшення якості комунікації та посилення взаємодії на завершення всі учасники – обмінялися контактними даними.
Переконані, що розвиток співпраці нашого ЗВО та агроіндустріального холдингу МХП позитивно вплине на якість підготовки здобувачів, що навчаються за дуальною формою здобуття освіти.