ДИСТАНЦІЯ – НЕ ПЕРЕШКОДА ЯКОСТІ!

Безперервне навчання – компетенція ХХІ століття! Однозначно карантинні обмеження внесли масу коректив до нашого життя і разом з тим, навчили нас згуртовано вирішувати не стандартні задачі і швидко пристосовуватися до змін.

Не зважаючи на всі складнощі – навчання має бути корисним та якісним. Так з 7 по 18 грудня 2020 року на базі Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів Сумського НАУ відбулися курси підвищення кваліфікації для лікарів ветеринарної медицини. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SFRS-CoV-2, навчання відбувалося в режимі он-лайн. Завдяки високому рівню викладання професорів та доцентів факультету ветеринарної медицини, слухачі оновили свої знання з фахових дисциплін та активно приймали участь в обговореннях з лекторами. За результатами навчання слухачі отримали іменні свідоцтва встановленого зразка.

Щиро віримо, що нові професійні знайомства, набуті знання та напрацювання сприятимуть якісним покращенням у роботі лікарів ветеринарної медицини. Бажаємо нашим слухачам успіхів, натхнення до улюбленої праці та невпинного професійного розвитку!