ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ ПІДВИЩИЛИ КВАЛІФІКАЦІЮ

Працівники Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Сумській області успішно пройшли онлайн навчання та підвищили кваліфікацію за загальною короткостроковою програмою «Робота в команді, комунікації та взаємодія» у Сумському НАУ.
Розвиток емоційного інтелекту, емоційне вигорання, практичні аспекти організації командної роботи, ефективне використання всіх каналів комунікації, міжособистісні відносини, корпоративна культура та її роль у якості послуг кліентам, конфлікти – саме про ці та інші складові командної роботи, які є запорукою сприятливого соціально-психологічного клімату в колективі, і говорили під час навчання держслужбовців. Разом з цим слухачі визначили власний рівень конфліктності особистості, а також провели діагностику здатності до роботи у команді. Командоутворення – складний та клопіткий процес, що передбачає використання наукових підходів та високий рівень зацікавленості всіх співробітників організації. Як зазначають “Загальні правила Етичної поведінки держслужбовців”, особи, які працюють на держслужбі повинні вміти запобігати виникненню конфліктів у стосунках з громадянами, керівниками, колегами та підлеглими.
За результатами навчання всі слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації встановленого зразка.
Кожен державний службовець робить серйозний внесок у ефективність функціонування нашої держави. Від рівня розвитку компетентностей співробітників, залежить продуктивність праці організації в цілому. Переконані, що вдосконаленні компетентності командної роботи, комунікації та взаємодії позитивно вплинуть на результативність роботи кожного держслужбовця! Бажаємо нашим слухачам миру, творчого натхнення та успіхів у роботі!