ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ НАВЧАЛИСЯ ОСОБЛИВОСТЯМ ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

Сьогодні впровадження цифрових технологій здійснюється у всіх сферах життя. Цифровізація та діджиталізація посідають чільне місце у процесі розвитку держави, адже їх використання не тільки заощаджує час і кошти громадян, а також – зводить нанівець негативний вплив «людського фактору».

Сучасні тенденції глобалізації та діджиталізація суспільства вимагають від державного службовця бути максимально обізнаним у питаннях цифровізації даних. Постійне навчання і відкритість до змін – беззаперечний шлях до успіху!

Працівники Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Сумській області успішно пройшли онлайн навчання та підвищили кваліфікацію за загальною короткостроковою програмою: «Цифрова грамотність у професійній діяльності державного службовця».

Лектори програми В’юненко Олександр Борисович – к.е.н., доцент кафедри кібернетики та інформатики та Мироненко Тетяна Євгенівна – к.ю.н., доцент кафедри правосуддя, підібрали найактуальнішу інформацію за для посилення ґрунтовних знань слухачів із заданої тематики. Підчас навчання обговорювали теми пов’язані з принципами дії мобільних застосунків та вебпорталів, програмними засобами візуалізації даних, і звісно – загрозами та можливостями, що несуть соціальні мережі в умовах воєнного стану.

Навчання відбувалося за допомогою застосунку Zoom. Ефективна комунікація була організована за допомогою чату у месенджері, а також – електронного листування. По завершенню навчання всі слухачі пройшли обов’язковий підсумковий контроль – комп’ютерне тестування. За результатами навчання, всім слухачам, які успішно склали тестування видано іменні сертифікати про підвищення кваліфікації.

Щиро переконані, що державні службовці істотно збільшили діапазон професійних знань з питань цифрової грамотності. Хай набуті знання стануть у нагоді та підвищують продуктивність праці кожного слухача. Бажаємо успіхів у роботі та невпинного професійного розвитку!