БЕЗПЕРЕРВНЕ НАВЧАННЯ – ЗАПОРУКА ЕФЕКТИВНОСТІ

Високі показники продуктивності праці державних службовців – це невід’ємна складова успіху нашої держави. Професійна діяльність держслужбовців завжди пов’язана із багатозадачністю, специфікою поставлених завдань та значущою відповідальністю. Щоденне виконання завдань на високому рівні вимагає стресостійкості, управління емоційним інтелектом, вміння адаптуватися, безперервно навчатися новому та освоювати технологічні навички. За таких умов, кожному державному службовцю, варто приділяти більше уваги розвитку компетентностей, що спрямовані на підвищення рівня організованості, власної продуктивності та профілактики професійного вигорання.

Працівники Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області завершили навчання на базі Сумського НАУ за загальною короткостроковою програмою «Виконання поставлених завдань на високому рівні».
У межах навчання було опрацьовано теми, присвячені порядку оцінювання виконання завдань державними службовцями, самоорганізації професійної діяльності, методам підтримки життєвого балансу та їх впливу на ефективність виконання поставлених завдань, а також засобам протидії емоційному та професійному вигоранню.

Навчання відбувалося в режимі онлайн за допомогою застосунку Zoom. Ефективна комунікація була організована за допомогою месенджеру, а також – електронного листування. По завершенню навчання всі слухачі пройшли обов’язковий підсумковий контроль – комп’ютерне тестування. За результатами навчання, всім слухачам, які успішно склали тестування видано іменні сертифікати про підвищення кваліфікації.
Хай нові знання сприяють саморозвитку, а напрацьовані компетенції – неодмінно принесуть успіхи у професійній діяльності!