Глуходід Ганна Юріївна

Глуходід Ганна Юріївна - провідний фахівець з організаційно-навчальної роботи центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів.

Народилася 1992 року в м. Суми.

Освіта:

У 2015 році закінчила Сумський національний аграрний університет за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та здобула кваліфікацію магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

В університеті працює з 2010 року, на посаді провідного фахівця Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів - з 2020 року.

Основні напрями діяльності:

1. Організовує розробку, рецензування і підготовку до затвердження програм підвищення кваліфікації.
  2. Приймає участь в організації та здійснює супровід семінарів, курсів підвищення кваліфікації, тренінгів, конференцій,  запланованих Центром підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів.
  3. Формує документи відповідно до функціонування Центру та у межах власної компетенції.
  4. Готує матеріали для аналізу, розробки проєктів, нормативних та організаційних документів, графіків роботи, звітів, заявок та іншої документації.
  5. Здійснює адміністрування баз даних Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів.
  6. Здійснює інформаційне наповнення та адміністрування веб-сторінок на сайті Університету: «Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів» та «Дуальна освіта». Застосовує та впроваджує комп'ютерні технології та застосунки, згідно з напрямом роботи.
  7. Приймає участь у процесах координування навчання за дуальною формою здобуття освіти в Університеті.

Телефон +380997370197